Webové stránky a eshopy | Pražské Ulice

Připravili jsme pro Vás webové stránky k okamžitému nasazení na vámi vybranou doménu, při registraci nové do 1 hodiny je web plně funkční.

Zdravíme Vás, 

tento poukaz je opravdu zcela výjimečný a darujeme ho pouze obchodním partnerům a našim přátelům. Nebo i těm, u koho vidíme potenciál pro další spolupráci.

Díky tomuto poukazu získáváte licenci webu ve verzi PublicMC Professional v hodnotě 30 tis Kč a jak bude vypadat si můžete vybrat z našich hotových šablon.

Za licenci webu nic neplatíte, pouze se hradí 1.000,- Kč instalace na doménu a webhosting dle CENÍKU WEBHOSTINGU.

Web si můžete sami snadno upravit dle návodu, který Vám zašleme, naplnit fotky, texty, upravit menu ... nebo Vám to můžeme pomoci naplnit, designově upravit... viz ceník níže.


POSTUP AKTIVACE KUPÓNU:

  1. Vyberte si design, který se Vám nejvíce libí
  2. Napište nám v našem KLIENTSKÉM CENTRU od koho jste poukaz dostali, co budete prodávat a zda se rozepíšete nebo napíšete stručně a pak probereme osobně, necháme na Vás. 
  3. Web/Eshop nasadíme na poddoménu (např. https://hifi.studiomc.cz ), kde si web upravíte sami nebo s naší pomocí a jak bude připraven k nasazení na doménu, přehodíme DNS a pokud doménu nemáte, vše zařídíme. Koupíme ji, nastavíme maily, co budete potřebovat.
  4. Zašleme Vám náhled faktury, ke kterému se můžete vyjádřit a kde bude pouze 1.000,- Kč za instalaci + webhosting dle ceniku, pokud si s námi nedomluvíte další služby. Po schválení a uhrazení faktury  je web ihned připraven k nasazení na doménu a ke spuštění.

Rádi bychom, abyste věděli, že nejsme jen prodejci webových stránek. Jsme profesionálové, kteří na internetu obchodují 20 let, nasazují weby a eshopy stovkám firem a svou práci děláme rádi. Pomůžeme Vám, stačí se na nás obrátit.  

Zde si dále od nás můžete objednat:


Naplnění textů, fotek, vytvoření menu, SEO a připravení ke spuštění - od 3.000,- KčDesign na míru, pokud si nevyberete z nabízených hotových šablon - od 10.000,- Kč
SEO optimalizace a podpora - na osobní domluvě